V salóne NECHSAPÁČI nechtíky ponúkame profesionálnu starostlivosť o Vaše nechty a pokožku rúk či nôh v podobe manikúry, pedikúry a modeláže nechtov. Pracujeme s patentovanými  profesionálnymi technológiami značky VINYLUX™, CND™ Shellac™ a  SHELLAC™ COLOR COAT, ktoré garantujú trvanlivosť vašej manikúry či pedikúry na 14+ dní a zároveň žiadne poškodenie prírodného nechtu. Ako doplnkovú starostlivosť ponúkame depiláciu predlaktia, celých rúk, predkolenia, celých nôh a podpazušia pomocou epilačného vosku značky LYCON COSMETICS.  

Priestor salónu NECHSAPÁČI nechtíky je príjemné a vkusné miesto priamo v srdci bratislavského Starého Mesta, decentne ukrytý pred zrakmi okoloidúcich, v pokojnom prostredí pasáže na Gorkého 3, vedľa historickej budovy Národného divadla.

Pre všetkých zákazníkov máme vždy pripravené malé občerstvenie, profesionálnu asistenciu a širokú paletu dennej tlače a časopisov.

 

Najlepšia rozlúčková párty či dámska jazda vo forme babinca

Máte za úlohu zorganizovať nápaditú akciu, máte už dosť rozlúčok so slobodou a dámskych jázd v baroch? Nechsapáči, urobte to inak.

Ponúkame vhodný a užitočný darček vo forme skrášľovacích procedúr, ktoré si užijete s Vašimi priateľkami v prostredí nášho salónu, spolu s občerstvením a sektom.

Vaše priateľky budú nadšené!

 

Narodeninové oslavy netradične

Radi by ste oslávili svoje, či osoby vám blízkej narodeniny netradičným spôsobom rozmaznávaním seba a svojich blízkych? Ste na správnej adrese.

Stačí si vybrať procedúry, o ktoré máte záujem, dátum oslavy a my sa postaráme o všetko ostatné za Vás.

 

Spoločný firemný relax ako nikdy predtým

Chcete si so svojimi zamestnancami alebo obchodnými partnermi dopriať spoločný relax, a zároveň sa navzájom príjemným spôsobom spoznávať? Naše služby vieme prispôsobiť rovnako dámam ako aj pánom.

Občerstvenie a nápoje Vám zabezpečíme na základe Vašich požiadaviek.

 

V NECHSAPÁČI nechtíky rozumieme individuálnym potrebám zákazníkov, zaručujeme profesionalitu, diskrétnosť a flexibilitu.

Baví nás robiť veci inak a veríme, že radi prídete opäť! 

 

Nechsapáči, nechajte sa rozmaznávať.