stastna%tvar – kópia
Pravidelná starostlivosť o Vašu pleť podľa typu pokožky. Pre mladú, problematickú, citlivú, dehydrovanú pleť. Je samozrejmosťou pre zabezpečenie rovnovážneho stavu pleti a prevenciu predčasného starnutia.
Regular care for your skin according to skin type. For young, problematic, sensitive, dehydrated skin. Ideal to ensure the balance of the skin and prevent premature aging.

   Hydra – ošetrenie na dlhodobú hydratáciu pleti

Ošetrenie vhodné pre všetky typy pleti. Pokožke sa dodáva intenzívna hlboká hydratácia. Unikátny patent naučí pleť ako si udržať rovnováhu hydratácie. Získate okamžitý pocit pružnosti, prežiarenia a pohodlia. 

   Hydra – treatment for long-term skin hydration

Treatment suitable for all skin types. Intensive deep hydration is delivered to the skin. A unique patent teaches the skin how to maintain a hydration balance. Client gets immediate feeling of flexibility, radiance and comfort.
 


   Sensi – jemné skľudňujúce ošetrenie 

Ošetrenie je vhodné pre klientky s citlivou pleťou alebo pre pleť, ktorá je často začervenaná. Ak máte pocit nepohodlia, stáleho pnutia Senzi ošetrenie ukľudní Vašu pokožku a opäť získa späť svoju rovnováhu a vyššiu odolnosť. Ideálne využívať ako kúru 4 ošetrení po sebe.

   Senzi – a gentle soothing treatment

Treatment is suitable for clients with sensitive skin or for skin that is often reddened. If you feel uncomfortable, the constant tension Senzi treatment will soothe your skin and regain its balance and greater endurance. Ideal to use as 4 treatments in a row.


  Pure – ošetrenie pre mastnú a problematickú, aknóznu pleť

Ošetrenie vhodné pre všetky vekové kategórie, ktoré majú prolematickú, aknóznu alebo mastnejšiu pleť. Je to prečistujúce a upokojujúce ošetrenie problematickej pleti s využitým propolisu, ten má antiseptické a čistiace účinky. Pokožka bude vyčistená, viditeľne jasnejšia, jej póry sa stiahnu.

   Pure – treatment for oily and problematic, acne-prone skin

Treatment suitable for all ages who have problematic, acne or oily skin. It is a cleansing and soothing treatment for problematic skin with propolis, which has antiseptic and cleansing effects. The skin will be cleansed, visibly clearer, its pores will shrink.

NECHSAPÁČI   PASÁŽ GORKÉHO 3, BRATISLAVA  0948 918 860    NECHSAPACI@NECHSAPACI.COM