Drahí naši priatelia a klienti NECHSAPÁČI,  

je pre nás dôležité, aby ste vy a vaši blízki boli v bezpečí. Ponúkame vám dezinfekciu vašich súkromných a pracovných priestorov prostredníctvom ozónu v rámci preventívnych opatrení v boji proti vírusom, ako aj pri bežnom čistení.  

 • Ozón O3 je plyn, ktorého molekulu tvoria tri atómy kyslíka. Je prirodzenou súčasťou vzduchu, ktorý bežne dýchame a najsilnejším prírodným dezinfekčným činidlom a antioxidantom. 
 • V koncentrovanej forme poskytuje ekologicky bezpečnú, k zdraviu šetrnúa extrémne účinnú dezinfekciu. Pomáha vytvárať zdravé prostredie bez patogénov, alergénov a zápachu.
 • O3 je likvidátorom patogénnych mikroorganizmov. Pomáha vytvárať zdravé prostredie bez vírusov, baktérií, plesní, alergénov. Pri pravidelnom používaní úspešne redukuje roztoče, hmyz a ďalších škodcov, napríklad hlodavcov.

 • Pri likvidácii vírusov má mnohonásobne vyšší účinok ako chemické dezinfekčné prostriedky na princípe chlóru, pričom nezanecháva na rozdiel od chemického čistenia žiadne stopy, fľaky, ani nepríjemný zápach.
 • Eliminuje široké spektrum pachov, úspešne deodoruje zápach organického aj anorganického pôvodu, napríklad pach cigariet, zvierat, zatuchlín    či iných biologických a chemických pachov.
 • Štandardne sa využíva na dezinfekciu zdravotníckych, administratívnych, obchodných a prevádzkových priestorov, hotelových, reštauračných, športových, skrášľovacích zariadení, kuchýň,… aj na dezinfekciu obytných priestorov, dezinfekciu áut, vzduchotechniky, vody, výrobných priestorov. 
 • Je ideálnym riešením pre alergikov.
 • Vďaka plynnému skupenstvu kompaktne ošetrí aj zložito štruktúrované priestory a účinne pôsobí na steny, textílie a všetky typy povrchu nábytku.

   

  UPOZORNENIE!
  Pri dezinfekcii priestorov je potrebná taká koncentrácia O3, ktorá nie je pre ľudí, rastliny a zvieratá vhodná a bezpečná. Je nevyhnutné, aby boli z priestoru, ktorý má byť dezinfikovaný prostredníctvom O3 odstránené všetky rastliny a počas výkonu dezinfekcie bol priestor uzavretý a zneprístupnený ľuďom aj zvieratám. Následne po dezinfekcii prostredníctvom O3 treba priestor pred ďalším použitím a príchodom ľudí vyvetrať alebo 4-6 hodín nechať uzavretý, aby sa zbytkový ozón rozložil.                 

  Naše vysoko výkonné zariadenia produkujú 14 000 mg ozónu za hodinu. Pri štandardne vysokých stropoch to znamená, že priestor vo veľkosti 20 m2 je vydezinfikovaný za 10 minút.

CENNÍK:                                                                                                                                     KONTAKT:   0948 358 010

Dezinfekcia priestoru     0,5 €/m3
Požičanie prístroja          19 €/2 hodiny
                                              45 €/noc (17:00 – 10:00)
                                              59 €/24 hodín

NECHSAPÁČI   PASÁŽ GORKÉHO 3, BRATISLAVA  0948 918 860    NECHSAPACI@NECHSAPACI.COM